Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 5 gusht 2018 Në ora: 09:22
Ilustrim

Moti në Maqedoni për sot do të jetë kryesisht me diell, me vranësira lokale mesatare dhe erë të lehtë që fryn kryesisht në drejtim veriperëndimor.

Temperatura do të lëvizë prej 29 gradë celcius deri në 36 gradë celcius.

Në ditët e ardhshme moti do të jetë mesatarisht me vranësira por ngrohtë.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga 14 deri në 21 gradë celcicus, ndërsa ajo maksimale nga 29 deri në 36 gradë celcius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...