Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 6 gusht 2018 Në ora: 08:26
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, vranësira mesatare dhe me erë të dobët veriore.

Temperaturat maksimale gjatë ditës pritet të lëvizin prej 25 deri 35 gradë celcius, ndërsa indeksi UV do të jetë 8.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ngrohtë dhe temperatura të larta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...