Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 7 gusht 2018 Në ora: 09:18
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare veriore.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 26 deri 37 gradë celcius, ndërsa në Shkup do të arrijnë deri 34 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil dhe me temperatura të larta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...