Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 08:17
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë veriore.

Temperaturat ditore maksimale do të lëvizin prej 27 deri 37 gradë celcius, ndërsa në Shkup do të arrijë deri 35 gradë.

Gjatë ditëve në vijim moti pritet të jetë më stabil dhe me temperatura të larta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...