Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 08:06
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë. Pasdite në vendet malore do të ketë kushte për reshje të shiut. Do të fryjë edhe erë mesatare jugore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 12 der 21 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 27 deri 36 gradë celcius.

Nesër moti do të jetë me diell dhe i nxehtë, ndërsa të shtunën pritet të ketë ulje të temperaturave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...