Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 08:32
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare verilindore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri 20 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 28 deri 36 gradë celcius.

Gjatë ditëve në vazhdim pritet mot me diell dhe i nxehtë dhe me temperatura të larta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...