Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 09:10
Ilustrim

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe nxehtë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 12 deri në 19 gradë celcius, ndërsa temperatura ditore nga 28 deri 36 gradë celcius.

Në Shkup dhe rrethinë moti kryesisht do të jetë më diell dhe i nxehtë. Temperaturat do të lëvizin prej 19 deri në 34 gradë celcius.

Në ditët e ardhshme do të vazhdojë periudhë e ngrohtë dhe me diell me vranësira mesatare lokale. Nga dita e martë në orët e pasdites në pjesët malore do të ketë kushte për mott të ligë më reshja të shiut dhe stuhi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...