Kuvendi vjetor i Odës së punëtorëve në shëndetësi - Bota Sot
Kuvendi vjetor i Odës së punëtorëve në shëndetësi

Maqedonia

Kuvendi vjetor i Odës së punëtorëve në shëndetësi

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 11:24
Foto ilustrim

Oda e punëtorëve në shëndetësi sot do ta mbajë Kuvendin e rregullt vjetor, ku do të zgjedhen kryetari dhe anëtarët e rinjë të organeve të këtij institucioni.

U paralajmërua edhe fjalimi i ministrit të Shëndetësisë, Venko Filipçe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...