Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 09:13
Foto ilustrim

Moti në Maqedoni do të jetë kryesiht me diell dhe i nxehtë me vranësira më të theksuara në pjesë perëndimore dhe jugore.

Temperaturat do të lëvizin nga 29 deri në 36 gradë celcius.

Në Shkup dhe rrethinë moti po ashtu do të jetë me diell dhe me vranësirë lokale. Temperatura do të lëviz prej 18 deri në 34 gradë celcius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...