Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 08:10
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe jostabil. Në disa vende do të ketë reshje të shiut dhe erë të përforcuar, sidomos në pjesën perëndimore të vendit.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 22 deri 33 gradë celcius, ndërsa në Shkup do të arrijnë deri 31 gradë celcius.

Edhe nesër moti do të jetë me reshje të shiut, të cilat më intensive pritet të jenë në pjesën perëndimore.

Të premten dhe të shtunën kushtet më mot jostabil do të zvogëlohen dhe do të ketë përmirësim të kohës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...