Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 17 gusht 2018 Në ora: 08:50
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, vranësira mesatare dhe do të fryjë erë e dobët nga drejtime të ndryshme.

Pasdite në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut, sidomos në vendet më të larta malore në pjesën perëndimore.

Temperaturat maksimale do të lëvizin prej 25 deri 36 gradë celcius, ndërsa në Shkup do të arrijnë deri 34 gradë celcius.

Gjatë ditëve në vijim pritet stabilizim i motit dhe kohë e qëndrueshme me diell.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...