Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 08:10
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë. Pasdite në vendet më të larta malore dhe në pjesën veriore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut dhe stuhi.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 25 deri 33 gradë celcius, ndërsa në Shkup do të arrijnë deri 31 gradë.

Deri të enjten moti pritet të jetë me diell dhe i nxehtë, ndërsa të premten paralajmërohen reshje të shiut.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...