Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 21 gusht 2018 Në ora: 08:40
Ilustrim

Moti në Maqedoni do të jetë me diell me vranësira mesatare. Gjatë pasdites do të ketë shfaqje të rrallë të shiut me shi të rrëmbyeshëm dhe stuhi, posaçërisht në pjesët veriore të Maqedonisë.

Temperaturat në mëngjes do të lëvizin prej 10 deri në 20 gradë celcius, ndërsa temperatura gjatë gjithë ditës prej 29 deri 37 gradë celcius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Temperatura e mëngjesit është 17 gradë celcius, ndërsa temperatura ditore do të jetë 34 gradë celcius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...