Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 23 gusht 2018 Në ora: 08:39
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare juglindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 29 deri 36 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell dhe i nxehtë, ndërsa ndryshim i motit pritet të javën e ardhshme, kur në pjesën më të madhe të vendit do të ketë reshje të shiut.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...