Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 25 gusht 2018 Në ora: 09:24
Ilustrim

Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Gjatë pasdites në pjesën perëndimore të vendit pritet të ketë shi të rrëmbyeshëm.

Temperatura? e mëngjesit do të lëviz prej 11 deri në 19 gradë celcius, ndërsa temperatura diture prej 26 deri në 36 gradë celcius.

Në Shkup moti është përafërsisht i ngjashëm, moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë, me vranësira mesatare. Do të fryjë erë jugore. Temperatura ditore do të shkojë deri 34 gradë celcius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...