Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 27 gusht 2018 Në ora: 08:03
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe i freskët. Në pjesën më të madhe të vendit do të ketë reshje të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 15 deri 22, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 21 deri 27 gradë celcius.

Edhe nesër moti pritet të jetë me vranësira dhe reshje të shtiu, ndërsa stabilizim pritet prej të mërkurën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...