Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 28 gusht 2018 Në ora: 08:56
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm me periudha dielli dhe erë të përforcuar. Në pjesën perëndimore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 12 deri 23 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 19 deri 31 gradë celcius.

Prej nesër pritet që moti të stabilizohet dhe temperaturat të arrijnë deri 35 gradë celcius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...