Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 29 gusht 2018 Në ora: 08:24
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare veriore. Pasdite pritet të ketë rritje të vranësirave dhe priten reshje të shiut në pjesën perëndimore të vendit.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 15 deri 21 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 28 deri 34 gradë celcius. Deri të premten moti do të jetë stabil dhe me diell, ndërsa temperaturat ditore do të jenë në rritje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...