Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 31 gusht 2018 Në ora: 09:03
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i nxehtë. Pasdite në pjesën perëndimore të vendit pritet të ketë reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 15 deri 21 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 28 deri 35 gradë celcius.

Ndryshim i temperaturave dhe përkeqësim i motit pritet të martën dhe të mërkurën në javën e ardhshme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...