Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 09:19
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë.

Temperatura minimale do të lëviz prej 12 deri 18 gradë celcius, ndërsa temperatura maksimale nga 25 deri 36 gradë ceclius.

Siç njofton DHP-ja, gjatë javës së ardhme do të ketë zmadhim të vranësirave, kryesisht në pjesët veriore të vendit, ndjekur me reshje të shiut dhe uljen e temperaturave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...