Disa gradë më pak gjatë javës - Bota Sot
Disa gradë më pak gjatë javës

Maqedonia

Disa gradë më pak gjatë javës

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 16:33
Ilustrim

 Për rreth katër gradë deri shtatë gradë Celsius do të ulen temperaturat deri nga mesi i javës së ardhshme, kumtoi DPHM.

Më freskët do të jetë deri në fundjavë, kur pritet të bien edhe temperaturat e mëngjesit dhe ato ditore.

Nesër do të jetë më freskët dhe me kushte për reshje lokale të rrëmbyeshme të shiut dhe dukuri të bubullimave të rralla. Në ditët në vijim, posaçërisht të mërkurën dhe të premten, do të jetë mot i ndryshueshëm me reshje të kohëpaskohshme të shiut kryesisht nëpër male.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat