Ademi dhe Ganiu nesër në shkollën “Imri Elezi” në Dizhon - Bota Sot
Ademi dhe Ganiu nesër në shkollën “Imri Elezi” në Dizhon

Maqedonia

Ademi dhe Ganiu nesër në shkollën “Imri Elezi” në Dizhon

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 16:33
Ademi dhe Ganiu

Nesër në ditën e parë të fillimit të vitit shkollor 2018/2019, në fillim në orën 9 Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu dhe Ministri i Arsimit dhe Shkencës Arbër Ademi do të vizitojnë Shkollën Fillore “Imri Elezi” nga ku do t’ju urojnë nxënësve të klasës së parë fillim të mbarë në rrugën e dijes, njofton Koha.

Shkolla Fillore  “Imri Elezi” gjenden në lagjen Dizhon të Çairit

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...