Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 5 shtator 2018 Në ora: 08:34
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të pakta. Pasdite në vendet më të larta malore do të ketë kushte për reshje të shiut, ndërsa do të fryjë edhe erë mesatare veriperëndimore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 20 deri 32 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell, ndërsa do të fryjë edhe erë e cila do të shkaktojë rënie të temperaturave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...