Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 7 shtator 2018 Në ora: 07:59
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë edhe erë mesatare veriperëndimore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 22 deri 33 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme pritet që moti të jetë stabil, ndërsa të dielën do të fryjë erë e përforcuar veriore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat