Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 9 shtator 2018 Në ora: 10:22
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, vranësira mesatare dhe me erë të përforcuar në drejt veri-perëndimor.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 10 deri 19 gradë celcius, ndërsa temperatura ditore prej 25 deri 32 gradë celcius.

Në Shkup dhe rrethinë moti i ngjashëm ashtu si në nivel republikan, ndërsa temperatura do të lëviz prej 13 deri 29 gradë celcius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...