Tërmet në Maqedoninë perëndimore - Bota Sot
Tërmet në Maqedoninë perëndimore

Maqedonia

Tërmet në Maqedoninë perëndimore

Më: 11 shtator 2018 Në ora: 20:39
Foto ilustrim

Tërmet i dobët është ndjerë mbrëmë në Maqedoninë perëndimore.

Tronditja e tërmetit ka qenë 2.4 ballë, ndërsa epiqendra ka qenë 62 kilometra nga Tirana dhe 2 kilometra afër Dibrës.prej 3 kilometrave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat