Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 13 shtator 2018 Në ora: 08:22
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, ndërsa do të fryjë edhe erë e dobët verilindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 16 gradë, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 25 deri 32 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil dhe me rritje të ulët të temperaturave ditore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...