Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 15 shtator 2018 Në ora: 08:47
Foto ilustrim

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe vranësira mesatare.

Temperatura minimale do të lëvizë prej 7 deri 16 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës prej 26 deri 34 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 13 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë 32 gradë Celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat