Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 16 shtator 2018 Në ora: 09:25
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, ndërsa do të fryjë edhe erë e dobët veriperëndimore.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 7 deri 16 gradë gradë celsius, ndërsa temperatura ditore prej 23 deri 33 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell, ku temperatura e mëngjesit do të arrij deri në 12 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore deri 30 gradë celsius.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...