Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 08:10
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira lokale, ndërsa do të fryjë edhe erë e dobët juglindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 18, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 26 deri 33 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme do të vazhdojë periudha e motit stabil dhe të ngrohtë, ndërsa gjatë kësaj jave nuk pritet të ketë rënie të temperaturave.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat