Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 08:29
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë juglindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 7 deri 16 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 25 deri 31 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti do të jetë i ngrohtë dhe stabil, ndërsa në disa vende më të larta malore do të ketë paraqitje të mjegullave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...