Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 21 shtator 2018 Në ora: 08:32
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Në disa vende të larta malore do të ketë vranësira dhe do të fryjë erë e lehtë.

Temperatura minimale e ditës do të jetë 13 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale e ditës do të jetë 30 gradë celsius.

Deri në fund të javës pritet që moti të jetë i ngrohtë, ndërsa nga dita e martë pritet rënie të temperaturave. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat