Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 24 shtator 2018 Në ora: 08:54
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë, ndërsa pritet të fryjë erë mesatare jugperëndimore dhe perëndimore.

Nga fundi i ditës do të ketë rritje të vranësirave dhe kushteve për reshje të shiut në pjesën veriore dhe perëndimore të vendit.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 15 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 26 deri 34 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ngrohtë dhe me diell.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...