Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 25 shtator 2018 Në ora: 08:05
Ilustrim

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe i freskët. Në vend do të fryj erë e fortë veriore.

Temperaturat maksimale e ditës do të jetë 22 gradë celsius, ndërsa temperatura minimale do të jetë 3 gradë celsius. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...