Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 27 shtator 2018 Në ora: 08:00
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe i freskët, ndërsa do të fryjë edhe erë e përforcuar verilindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 6 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 14 deri 24 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil me temperatura të ulëta, të cilat në disa vende do të zbresin nën zero. Prej të shtunën do të rriten vranësirat dhe do të ketë reshje lokale të shiut.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...