Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 29 shtator 2018 Në ora: 09:15
Ilustrim

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira mesatare, në pjesët perëndimore dhe jug-perëndimore pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut. Do të fryjë erë e përforcuar në drejtim verior, veçanërisht gjatë pasdites.

Temperatura në mëngjes do të lëviz prej 2 deri 11 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore prej 22 deri 27 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë kryesish me vranësira dhe erë të përforcuar veriore. Temperatura do të lëviz prej 6 deri 24 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...