Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 30 shtator 2018 Në ora: 08:40
Ilustrim

Moti sot do të jetë i vërejtur dhe kohë pas kohe me diell.

Në pjesën juglindor të vendit do të ketë reshje lokale të shiut.

Temperatura maksimale e ditës do të jetë 22 gradë celsius, ndërsa temperatura minimale do të jetë 8 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...