Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 1 tetor 2018 Në ora: 08:05
Ilustrim

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje lokale. Do të fryjë një erë e lehtë nga perëndimi dhe jugperëndimi i vendit.

Temperatura maksimale e ditës do të jetë 25 gradë celsius, ndërsa temperatura minimale do të jetë 8 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...