Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 3 tetor 2018 Në ora: 08:12
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe gjatë ditës pritet të ketë reshje të shiut. Do të fryjë edhe erë mesatare verilindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 14 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 19 deri 25.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat