Moti në Maqedoni në ditët e ardhshme - Bota Sot
Moti në Maqedoni në ditët e ardhshme

Maqedonia

Moti në Maqedoni në ditët e ardhshme

Më: 4 tetor 2018 Në ora: 20:59
Ilustrim

Në ditët në vijim, moti do të jetë i ndryshueshëm dhe kryesisht i qëndrueshëm me temperatura mesatare për këtë periudhë të vitit.

Nga Enti Hidro-Meteorologjik njoftojnë se të dielën pasdite dhe të hënë është e mundur të ketë reshje të shiut, posaçërisht në pjesët perëndimore dhe jug-perëndimore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri në 13 gradë celsius, ndërsa temperaturat maksimale do të jenë në intervalin prej 18 deri 27 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...