Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 5 tetor 2018 Në ora: 08:13
Ilustrim

Moti sot do të jetë me vranësira të pjesshme dhe kohë pas kohe do të ketë dhe diell.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë juglindore.

Temperatura maksimale e ditës do të jetë 24 gradë celsius, ndërsa temperatura minimale do të jetë 8 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...