Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 6 tetor 2018 Në ora: 09:10
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla në pjesët perëndimore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 3 deri 11 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 20 deri 26 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me vranësira mesatare dhe do të fryjë erë jug-lindore. Temperatura ditore do të ulet deri 7 gradë celsius, ndërsa ajo ditorja deri gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...