Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 09:12
Ilustrim

Sot në mëngjes do të ketë vranësira në pjesën perëndimore, ndërsa nga pasditja në pjesët perëndimore të vendit do të ketë me më shumë vranësira dhe me reshje të shiut, në disa vende shi i fortë dhe kushte për stuhi.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 11 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 gradë celsius.

Në Shkup gjithashtu në mëngjes moti do të jetë me vranësira të vogla, ndërsa gjatë pasdites vranësirat do të zmadhohen. Temperaturat do të jenë në intervalin prej 8 deri 25 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...