Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 9 tetor 2018 Në ora: 08:19
Foto

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe do të fryjë erë mesatare verilindore. Në pjesën perëndimore të vendit do të ketë vranësira të pakta.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 7 deri 16 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 18 deri 27 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell dhe stabil dhe me temperatura mesatare për këtë periudhë të vitit.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...