Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 09:06
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell, ndërsa pasdite në pjesën lindore të venit do të ketë mjegull të pakta. Gjithashtu do të fryjë edhe erë e lehtë verilindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 0 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 20 deri 26 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardshme moti do të jetë stabil dhe me temperatura mesatare për këtë periudhë të vitit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...