Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 09:08
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe lagështi të ulët. Në pjesën lindore të vendit do të shfaqen më shumë vranësira.

Ndërsa nga pjesa verilindore e vendit fryjë erë e dobët.

Temperatura maksimale e ditës do të jetë 24 gradë celsius, ndërsa temperatura minimale do të jetë 7 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...