Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 14 tetor 2018 Në ora: 10:11
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale.

Temperatura maksima do të jetë 27 gradë celsius, ndërsa temperatura minimale do të jetë 8 gradë celsius.

Gjatë ditëve në vijim do të vazhdojë moti me diell, lagështi të ulët dhe vranësira lokale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...