Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 07:58
Foto

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë. Në pjesën perëndimore të vendit do të ketë vranësira të pakta dhe do të fryjë erë e lehtë lindore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 15 deri 28 gradë celcius.

Gjatë ditëve në vijim moti pritet të jetë stabil dhe me temperatura mesatare për këtë periudhë të vitit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...