Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 18 tetor 2018 Në ora: 08:54
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të pakta, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë juglindore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri 9 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 22 deri 27 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil, ndërsa reshje të kohpaskohëshme të shiut pritet të ketë ditën e diel.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...