Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 09:01
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me re dhe me reshje lokale të shiut.

Nga ana veriperëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë.

Temperatura maksimale e ditës do të jetë 21 gradë celsius, ndërsa temperatura minimale do të jetë 7 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat